A P I S T O

Jak nakupovat

Základní údaje:

Dodavatel: APISTO

Jaroslav Rybka

Závodní 1659

735 41 Petřvald

IČO: 60031107

TEL: 603839069

FAX: 596542154

E-mail: info@akvarijniryby.com
Jak nakupovat:
K objednání zákazník vybere zboří,které lze vybrat procházením jednotlivých kategorií a podkategorií e-shopu, nebo pomocí služby
vyhledávání.
Řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešlete. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží. Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech objednaných ryb.
Dodací podmínky:
Zboží objednané z našeho e-shopu Vám dodáme do 7 pracovních dnů od zaslání objednávky. Ryby jsou přepravovány v polystyrénových termoboxech, do nichž jsou vloženy polyetylenové sáčky s rybami, vodou a kyslíkem. Velikost sáčků a počty ryb v sáčcích určuje dodavatel na základě individuálních nároků jednotlivých druhů ryb a délky transportu. V jednom boxu může být umístěno až devět sáčků, pokud hmotnost zásilky u služby "Kurýr" nepřesáhne 10 Kg.
Transportní podmínky:
Osobní odběr ve smluveném termínu na adrese provozovny. APISTO U Tesly 1506  735 41 Petřvald.

Rozvozem zdarma po Ostravě a okolí při odběru ryb nad 700 Kč.

Zasláním službou "Kurýr"Českých drah.
Více na www.cd.cz. Cena dopravy službou Kurýr činí 238 Kč za 1 termobox.Vratná záloha na termobox 180 Kč, případně se termobox stává majetkem kupujícího.
Platební podmínky:
V hotovosti při osobním odběru na provozovně.

Dobírkou při převzetí v určené stanici Českých drah.

V hotovosti platbou řidiči při rozvozu.